poniedziałek, 17 października 2016

Wstąp do Klubu Urody i zostań testerką kosmetyków ;)


Krótki wpis dla tych Którzy lubią testować nowości i nie tylko nowości kosmetyczne.:)

"Jak działa testowanie w Klubie Urody?

Redakcja Kobietamag.pl wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń testerki i wysyła produkt do testowania. Wybór dokonywany jest  w oparciu o aktywność na portalu (komentarze do artykułów i na forum, rzetelność testów) oraz jakość opinii na Twoim blogu (jeśli go prowadzisz).
 Przetestuj produkt i wyraź swoją opinię używając formularza TESTY, który pojawi się na Twoim koncie, gdy tylko zostaniesz wybrana do testowania. Jeśli Twój test spodoba się – opublikujemy go nagradzając Cię extra punktami (od 100 do 200 punktów za test). Po publikacji pierwszego testu należysz do naszego Klubu Urody i stajesz się Zaufaną Testerką. Pochwal się swoim testem wśród znajomych na portalach społecznościowych i zgłoś się ponownie do testowania.

Chcesz opisać produkt, który nie jest zgłoszony do testowania i w ten sposób należeć do Klubu Urody? Użyj w tym celu naszej wewnętrznej poczty wysyłając zgłoszenie do użytkownika Redakcja z tematem Klub Urody. Udostępnimy Ci zakładkę Testy na Twoim koncie. Pisząc własne testy zwiększasz swoją szansę na to, że właśnie Ciebie wybierzemy do testów."

Czy warto? Przekonaj się Sama ;)