wtorek, 4 października 2016

#Porcjaradosci z Jogobella Musli [ test ]


Każdy z nas inaczej rozpoczyna dzień i w odmienny dla siebie sposób celebruje śniadanie.My dzięki testowaniu z Trnd kupiliśmy, (rozdaliśmy) spróbowaliśmy i wiemy jak smakuje #porcjaradosci o poranku z różnymi wydaniami Jogurtów Jogobella.
Tym ostatnim , który mieliśmy okazję przetestować i jeszcze nie wspomnieć o nim- jest Jogobella Musli.
Wariant z Ekstra dużymi kawałkami owoców i sporą ilością bogatego w błonnik musli. Dostępny jest w 4 pysznych kombinacjach smakowych.


Jogobella Musli - Winogrona-Figi
Jogobella Musli- Truskawka- Banan


Jogobella Musli- Jabłko-Gruszka


Jogobella Musli- Malina-Ananas
Wszystkie te kombinacje smakowe, mimo iż na pierwszy rzut oka wyglądają nie szczególnie zachęcająco - to pierwszej łyżeczce nabierają pysznych, soczystych i wyraźnych "barw" .
Osoby testujące na początku sceptycznie podchodziły do ów jogurtów.Jednak po posmakowaniu opinie miały wydźwięk pozytywnego zaskoczenia.Spodziewały się - jak to ujmowano ;)- rozciamkanej papki a tym czasem jogurty miały swoją gęstą konsystencję , soczyste, pełne owoce i musli, które wyraźnie można wyczuć podczas jedzenia.To z kolei nadaje tym jogurtom swoisty i niepowtarzalny smak.
Jogobella Musli niezależnie od smaku, stanowi idealną przekąskę dla dużych i małych.
Oczywiście znajdą się i Tacy, którzy powiedzą, że na sklepowych półkach można znaleźć lepsze produkty tego typu. I temu nie zaprzeczę, ponieważ każdy ma inny gust i preferuje coś innego.Zatem i może mieć takie  a nie inne zdanie. Nie mniej jednak, nam - testującym  przypadły te kombinacje i myślę, że będą pojawiać w naszych domach,pracy czy w szkole.:)