środa, 28 września 2016

Jogobella Breakfast [ test ]


Specjaliści z dziedziny żywienia twierdzą, iż mleko jest niezbędnym składnikiem diety.Uważają, że jest ono potrzebne do utrzymania zdrowia, urody i dobrej kondycji fizycznej.Dlatego
produkty firmy Zott powstają z najwyższej jakości mleka oraz naturalnych dodatków, co sprawia, że są tak chętnie wybierane przez miliony Polaków.
Jednym z tych produktów są jogurty Jogobella, które w swojej licznej rodzinie mają między innymi Jogurty Jogobella Breakfast. Są one połączeniem pysznego jogurtu Jogobella z chrupiącymi dodatkami, które stanowią idealną opcję przekąski na drugie śniadanie.
Tutaj producent proponuje 6 wariantów smakowych.Niestety nie wszystkie udało mi się sfotografować, ponieważ część rozeszła się zaraz po zakupieniu ;) Co w sumie mnie ucieszyło.
Choco Crunchy : Banan

Choco Crunchy: JagodaNuts Musli :Brzoskwinia

Nuts Musli: Truskawka

 


Nam (testującym) z wszystkich dostępnych smaków Jogobella Breakfast najbardziej posmakowała Jogobella Breakfast - Nuts Musli - Brzoskwinia :)  Najszybciej "ulotniła się" z lodówki.:)

Dzieciaki, które testowały u nas jogurty stwierdziły, że jogurty Breakfast smakują tak samo dobrze jak znana im Jogobella, z tym wyjątkiem, że jest wzbogacona o pożywne dodatki.Te zaś w zależności od dnia można schrupać same lub razem z jogurtem. 


A jak Wy jadacie swoje ulubione warianty jogurtów Jogobella Breakfast? I jaki u Was króluje? :)