poniedziałek, 26 września 2016

Intensywne perełki Lenor Unstoppables Fresh [test]

Wszyscy chcemy czuć się komfortowo w ubraniach, które nosimy.Dzięki perełkom Lenora to uczucie miało stać się rzeczywistością. :)
W czasie trwania projektu, które trwało od 10.10.2016 i ma się ku końcowi, 4000 Ambasadorek miało poznać- właśnie Ten, zupełnie nowy wymiar długotrwałej świeżości...
W tym celu Każda z nas otrzymała zestaw próbek do rozdania i pełnowartościowy produkt dla siebie, w celu przetestowania i zebrania opinii.

Użytkownicy, którzy u mnie otrzymali próbki oceniali : 
przydatność produktu, zapach, łatwość użytkowania, cenę,wygląd i najważniejsze efektywność produktu.

Tutaj najwyżej i tym samym najlepiej wypadła ocena zapachu i łatwość dozowania.Natomiast najgorzej niestety cena, która według większości jest zbyt wysoka.A to powoduje, że produkt traci na wartości.Tym bardziej, że w przeciwieństwie do zapachowych płynów do płukania - perełki, nie zawierają składników zmiękczających i trzeba ich używać z wspomnianym wcześniej płynem.To zaś stanowi niepodważalnie, dodatkowy wydatek.Jednakże, jak zauważyli niektórzy, jest to też plus - ponieważ fakt, iż nie zawierają tych składników zmiękczających sprawia, że  można je stosować do wszystkich rodzajów tkanin.;)

Podczas testowania i rozmów, zwrócono uwagę na wygląd i to warto podkreślić! Wygląd rzeczywiście  jest wyróżniający i niepowtarzalny, ale jednocześnie łudząco podobny do lodowych kuleczek, które ostatnimi czasy stały się bardzo popularne. I tu zaakcentowano, że mogą one być mylone właśnie z nimi przez małe dzieci.Więc warto zachować szczególną ostrożność :)

Podsumowując:

 • Produkt nie ma sobie podobnych, czyli jest jedynym tego rodzaju produktem na rynku, który  występuje w 3 wariantach :
   • Wspomnianym i testowanym Fresh , o morskim charakterze zapachowym.
 • Bliss - mieszanka czerwonych jagód i wiśni, w połączeniu z elegancją białego kwiatu jaśminu i nutą słodkiej brzoskwini.
 • Lavish - luksusowy zapach zainspirowany perfumami, który stanowi połączenia róż czerwonych z nutami brzoskwini.

 • Perełki są odpowiednie dla wszystkich tkanin, co ułatwia pranie ;)   


 • Nie powodują podrażnień.


 • W zależności od tego, jaki chcemy uzyskać efekt zapachowy - tyle dozujemy perełek.Pamiętając, że rekomendowana ilość , to zawartość jednej zakrętki. 

 • Perełki nie stanowią żadnego zamiennika dla produktów piorących, co oznacza że należy je stosować razem z proszkiem lub kapsułkami i płynem do płukania.

 • Zapach jest zdecydowanie intensywniejszy i utrzymuje wyjątkowo długo.Wręcz odniosłam wrażenie, że po upływie czasu nabiera na sile.


 • Można je łączyć z różnymi płynami, co jednak nie zawsze odnosi oczekiwany efekt. 


 • Jako, że jest to jedyny w swoim rodzaju produkt, nie ma konkurencji to"ustala sobie sam cenę"- 25,99zł. Niestety dla konsumenta, który robi pranie codziennie jest to wydatek wysoki.Powiedziałabym nawet zbyteczny chwilami. Dlatego też. większość testujących woli dodać więcej płynu do płukania Lenor, by uzyskać podobny - choć nie tak trwały efekt.Natomiast perełki używać tylko do prania pościeli , ręczników czy nawet firan.


       Kilka zdjęć od osób, które testowały Perełki ;)

 Ogólnie uważam, że jest to produkt fajny, który spełnia swoje zadanie - niestety ze względu na swoją cenę będzie u nas gościł tylko czasami :)
A jak jest u Was? Patrzycie na cenę czy jednak skoro się sprawdził to nie znaczenia i zostaje z Wami na stałe?