sobota, 27 sierpnia 2016

Zamów bezpłatną próbkę tamponów o.b.® ;>


Ciągle masz szansę na wybranie i otrzymanie darmowej próbki tamponów o.b.
"Tampony o.b.® ProComfort™, zaprojektowane z wykorzystaniem Smooth Technology™ i jedwabiście gładkiej otoczki SilkTouch™, zapewniają najgładszą powierzchnię i największą łatwość aplikacji w historii tamponów o.b.®. Dzięki temu są bardzo proste i wygodne w użyciu nawet w dni słabszego krwawienia oraz gdy dopiero zaczynasz stosować tampony. "


 

"Z tamponem o.b.® ProComfort™ Night z zabezpieczającymi skrzydełkami SilkTouch™ możesz czuć się pewnie przez całą noc. Tampon o.b.® ProComfort™ Night – niezawodna ochrona w nocy oraz poranne uczucie czystości i świeżości!
Możesz używać tamponów na noc bez żadnych obaw. Miliony kobiet stosują je każdej nocy w trakcie miesiączki. Mimo że w nocy nosisz tampon dłużej, możesz zacząć od rozmiaru, którego używasz w ciągu dnia. Jeśli jest niewystarczający, wypróbuj produkt o wyższej chłonności. Po prostu pamiętaj, aby wprowadzić tampon przed snem i wyjąć zaraz po wstaniu z łóżka."


Zamów tutaj darmową próbkę tamponów o.b.® i przekonaj się sama! Więcej informacji o pełnej gamie produktów o.b. ® możesz uzyskać, klikając tutaj.