piątek, 17 czerwca 2016

Nivea - Creme Care CHUSTECZKI OCZYSZCZAJĄCEJakiś czas temu pisałam o rekrutacji do testowania NIVEA Creme Care na Wizaż.pl.I właśnie w tam
udało mi się dostać do testowania chusteczek oczyszczających. ;)
Paczuszka dotarła bardzo szybko a zawartość mile mnie zaskoczyła.....
Opakowanie na pierwszy rzut wygląda estetycznie i poręcznie.Co więcej jest niewątpliwie idealnym rozwiązaniem dla osób będących ciągle w biegu.
Warto też dodać, że chusteczki maja dobrze nam znany -tradycyjny zapach kremu Nivea z pielęgnującą formułą z Euceritem® i pantenolem. Jest dostosowany do wszystkich typów cery, co zapewne niektórych ucieszy.
 Jak twierdzi producent chusteczki  " Dokładnie oczyszczają.
Zapobiegają wysuszeniu skóry.
Usuwają nawet wodoodporny makijaż." .
Czy jednak tak jest faktycznie?
Sprawdziłam :)

 I tak:
Bez dwóch zdań chusteczki zapobiegają wysuszeniu i delikatnie nawilżają skórę.Plusem jest też to, że nie są nadmiernie nawilżone ( co nie powoduje spływania po dłoniach, i rozmazywania 
na twarzy), ale na tyle by efekty były widoczne i odczuwalne.
Niestety, być może ten sam właśnie fakt sprawia, że  w zderzeniu z mocnym , wodoodpornym makijażem chusteczki niestety nie do końca się sprawdzają.Trzeba się trochę napracować, by go usunąć. Ale, że w większości  na co dzień praktykujemy raczej  makijaż delikatny to tu chusteczki zdadzą egzamin.A w upalne dni pozwolą się odświeżyć na spacerze, wyjeździe czy nawet w pracy.
Uważam że ogólnie produkt spełnia swoje zadanie  i jest zdecydowanie praktyczniejszy niż inne produkty typu płyny czy mleczka do oczyszczania twarzy.


Więcej informacji o produkcie na stronie Nivea 
Sugerowana cena produktu ok 15 zł.